Max Kovář

Souhrné informace

Jméno: Max Kovář
Pořadové číslo KLA: 19038
Společnost: Skladon - Central warehouse solution s.r.o.

Specializace

E-commerce, Interní logistika, skladování, obaly, vedení, návrhy intralogistických procesů, procesní nastavení, implementace v reálném prostředí, dlouhodobé plány rozvoje logistiky, inovace, logistický audit, tvorba týmu a jejich rozvoj.

Dosažené úspěchy

Max Kovář (1978) původem truhlář, se od roku 2008 dostal k logistice jako skladník nástupem do skladu DHL pro výrobní závod Visteon Corporation (AUTOPAL). Jednalo se o výrobu světelné techniky pro automotive. Po dvou letech řídil směnu centrálního skladu DHL o rozloze 2 ha, který byl satelitem výrobního závodu. Na počátku roku 2012 se vrátil do výrobního závodu (nyní již Varroc Lighting Systems) v roli vedoucího projektu „Outsorsing interní logistiky“, kterým DHL převzala kompletní transport ve výrobním závodě. V této době se mu interní logistika dostala doslova pod kůži a stala se jeho vášní. Počátkem roku 2014 přechází do Varroc Lighting Systems na nově vytvořenou pozici interního logistika se zodpovědností za kompletní interní logistiku a skladování pro výrobní závod. V roce 2017 se mu povedlo vytvořit samostatné oddělení „Interní logistika VLS“ s vlastní strukturou, kde zaujal pozici vedoucího útvaru. Mezitím zahájil studium na logistické akademii s cílem obhájit titul auditor logistiky. V touze po znalostech a zkušenostech přechází v polovině roku 2018 do TATRA TRUCKS a.s. na pozici vedoucího interní logistiky.

Od 9/2019 zastává pozici ředitele logistiky ve Skladonu, který se zabývá outsorsingem logistických služeb v oblasti E-commerce. V gesci má mimo logistiky také oddělení logistického inženýrství  . . .

Reference

DHL Freight, Visteon Corporation, Varroc Lighting Systems s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., LOGICON Partners s.r.o., BITO skladovací technika, Skladon

Související články